D


DOWNLOAD Avril Lavigne Live mp3
 
Tracklist
pass: www.avrilweb.szm.sk

Archív news 2006:
január, február, marec, apríl, máj, jún, júl, august, september, október, november, december
Archív news 2007: január, február, marec, apríl, máj, jún, júl, august, september. október, november, december
Arch
ív news 2008: január

FANLISTING Pripoj sa!                                                                                            Fanlisting zoznam

- Dňa 27.08.2008 :

Avril, môžeš na slovíčko?,

alebo

Divožienka v akcii 
 
 

 • Priznaj sa, umývaš si zuby každý deň?
 • Snažím sa. Aj keď teraz počas turné nemám ráno ani najmenšiu chuť na akúkoľvek očistu. Najmä po zobudení som „za mŕtvolu“. Ak si ich neumyjem, nič sa predsa nestane. Samozrejme, nikomu to ale neradím. Treba sa o to starať.
 • Aký máš osobný rekord v počte dní, kedy si sa nesprchovala?
 • Dva dni. Je to až také odporné?! Nuž, raz sa mi to stalo. Museli sme sa vtedy ponáhľať na ďalšie vystúpenie, cestovali sme do nejakého vzdialeného štátu, a tak som to jednoducho nestíhala.
 • Akými najdrsnejšími rečami si sa pokúšala niekoho zbaliť?
 • Ja idem vždy rovno na vec. Teda, v minulom čase – už to nie je aktuálne, lebo som zadaná. Niežeby som neflirtovala, práve naopak. Keď som balila, vždy som prišla ku chalanovi a priamo mu povedala, o čo mi ide. Načo zbytočne strácať čas?
 • Ktorú svoju skladbu najviac neznášaš?
 • Zbožňujem všetky! Samozrejme, sú také, ktoré sa mi už trocha prejedli, pretože som ich nespočetne veľakrát hrala naživo, ale to nie je dôvod, aby som ich nemala rada. Jednu ale vybrať neviem.
 • Roztrhli sa ti už niekedy na verejnosti nohavice?
 • Našťastie nikdy. Ale raz sa do mňa niekto tak zakvačil, že som si roztrhla top. Zostala som tam stáť len v podprsenke. Ešte šťastie, že som ju v ten deň vôbec mala...
 • Odmietla si už ponuku na duet od niekoho, koho vyslovene nemusíš?
 • Samozrejme! Nezvyknem v takýchto prípadoch kľučkovať a na rovinu poviem sa ospravedlním. Už som dokonca pred niekým takýto nápad označila za komický. Ale naozaj nemôžem povedať, o koho ide.
 • Vyfackala si nejakého chalana tak, že sa rozplakal?
 • Jasné! Ubližoval mojej kamarátke, tak som sa doňho okamžite pustila. Oľutoval to. Odvtedy máme celkom dobrý vzťah. Myslím, že sa ma bojí.
 • Opila si sa už niekedy do bezvedomia?
 • Ehm... Niekoľkokrát. Nie som na to príliš pyšná, ale je to tak. Najhoršie na „dni potom“ je dozvedieť sa od kamarátov, čo som všetko postvárala. Vtedy sa idem prepadnúť od hanby.
 • Čí album si naposledy hodila do koša?
 • Backstreet Boys. Od niekoho som ho dostala len tak pre fór a ja sprostá som ho začala počúvať. Osudová chyba. Tak ma to vytočilo, že som ho po niekoľkých sekundách vyhodila do koša., pretože akurát tam patrí.
 • Mala si už na pódiu nutkanie odbehnúť na toaletu?
 • Počas jedného vystúpenia som to už skoro nevydržala. Potrebovala som ísť na veľkú. Určite to bolo z trémy. Myslela som si, že to je môj koniec. Povedzme si otvorene – keby som naložila na pódiu, bolo by to dosť štýlové. Podstatné je, že som to vydržala.

Credit: IN.ko

Preložila: vixina

- Avril konečne vystúpila počas zámorskej časti svojho The Best Damn Touru v Malajzii. Speváčke zakázali hrať v tejto krajine, pretože jej šou bola označená Panom (malajzíjska islamská strana) ako príliš pikantná. Toto rozhodnutie bolo ale stiahnuté na základe promotérskej skupiny Galaxy Group, ktorá oznámila, že koncert nebude obsahovať nijaké rušivé elementy. 23-ročná umelkyňa tiež poputuje do Číny, tam si najprv si zahrá v Guangzhou, ďalej navštívi Shanghai, Beijing a Chongqing.

- Avril podporuje najímanie iba hnedovlasých tanečníkov. Hviezda piesne Girlfriend mieni byť totižto jediná blond na javisku, a tak požaduje, aby si tanečníci farbili vlasy. Avril sa vyjadrila: ,,Chcela som, aby moje dievčatá vyzerali ako pravé punk-rockerky, pekne tmavovlasé, rovnako je to i u Madonny, či Mariah Carey. Ak ste blond, proste si neželáte mať pri sebe na javisku ďalšieho blonďáka." ,,Všetci boli hnedovlasí, až na jednu z mojich obľúbených báb, ktorá bola blondína - takže došlo na: "Musíš mať hnedé vlasy". Nebolo by to vyzeralo dobre," dodala ešte Avril, ktorá očividne chce na pódiu správne vyniknúť.

Pridala: vixina

Avril hľadá kapelu na otvorenie koncertu. Podmienky:

-         vytvoriť profil na Trig.com

-         nahrať vašu hudbu a fotky

-         povedať priateľom a fanúšikom aby podporili vašu hudbu na Trig.com

Kapela s najväčším počtom hlasov bude mať šancu otvoriť Avrilinu tour v Číne a možnosť dohody so SonyBMG na nahranie albumu.

Oficiálne sme obdržali najlepšie a najzábavnejšie interview Avril Lavigne všetkých čias. Avril odpovedá na niekoľko otázok o jej fanúšikoch a o nadchádzajúcej tour v Japonsku. Celé interview si mozete pozriet tu   http://www.youtube.com/watch?v=LHnaLRcAcUs

Nudí vás už kalendár Avril Lavigne z roku 2008? Netrápte sa pretože člen Bandaid  how does it feel obdržal obrázok o ktorom si myslí, že by mohol byť na prvej strane Avrilinho kalendára na rok 2009. Zdá sa, že kalendár bude obsahovať fotky z Best Damn Tour. Môžete si to pozrieť tu 

http://www.avrilbandaids.com/forums/best-damn-forum/60379-2009-calendar.html

Viete si predstaviť ako by vyzerali vlasy Avril Lavigne keby jej dal nejaké typy na účes jej manžel Deryck Whibley? Vďaka členovi Bandaid unw4nt3d vieme. Unw4nt3d upravil fotku Avril podľa Deryckovho účesu. Fotku si mozete pozriet tu

http://www.avrilbandaids.com/forums/avril-lavigne-media/60404-avrils-new-hairstyle-lol.html

Objavili sa nové paparazzi fotky Avril a Derycka. Avril bola odfotená paparazzmi 22. augusta ako odchádza z Koi reštaurácie s jej manželom Deryckom. Stavím sa, že skúša zjesť toľko Koi (to je nejaká kaprovitá ryba) koľko môže pred odchodom do Malajzie. Na sebe mala niečo z jej kolekcie oblečenia Abbey Dawn a dúfam, že sa to čoskoro objaví na Kohls. Fotky si mozete pozriet tu

http://gallery.avrilbandaids.com/thumbnails.php?album=2678

http://www.youtube.com/watch?v=rJ7MEDTM-Ac     ktomu to by si mohol napisat neco kratke

Pridal: Marcel


- Dňa 16.08.2008 :

NOVINKY

- Nie sú pondelky najlepšie? Aj napriek tomu, že je to prvý deň v škole alebo v práci nie všetky sú zlé. Čo robí pondelky lepšími? Pondelňajší obrázok dňa, a ako všetci viete všetko je z The Best Damn Thing éry. No  a o myslíme, keď povieme The Best Damn Thing? Samozrejme album a teraz aj dokument. Avril v spolupráci s Dr Lukom, Butchom Walkerom a manželom Deryckom Whibleyom urobí všetko pre skvelé CDčko a pre svojich fanúšikov aby ich pobavila.

- Ako všetci vieme Avril má fanúšikov po celom svete, takže nie je žiadnym prekvapením, že celebrity ju milujú tiež. Počas interview pre magazín brazílska speváčka a herečka Xuxa dostala otázku, či sleduje akú hudbu počúva jej dcéra. Odpovedala, že rada počúva to isté ako ona. Konkrétne: „ Rada počúvam tú istú hudbu ako moja dcéra. Ona je mojím rádiom. Napríklad dnes sme počúvali Avril Lavigne, lebo moja dcéra ju zbožňuje.“

- Myslíte si, že éra The Best Damn je na konci? Rozmýšľajte znova. V prípade, že ste zabudli tak 7.9. 2008 sa koná MTV Video Music Award v Los Angeles a potrebujeme vašu pomoc pri hlasovaní za nomináciu Avril Lavigne v kategórii hudobné video roka. Môžete hlasovať za "When You're Gone" alebo "Girlfriend" remix video. Keďže nás je hrozne veľa mali by sme spojiť svoje sily a hlasovať za rovnaké video a preto sme sa rozhodli, že budeme hlasovať za "When You're Gone". Hlasujte všetci!!!

- Rozhovor ktorý Avril Lavigne robila s Acces Hollywood pred jej svetovým turné je momentálne dostupný v plnom rozsahu na Bandaids Media Forum. Avril bola počas celého rozhovoru plná entuziazmu ale najlepšia časť je keď sa jej pýtali na jej údajné tehotenstvo.

- Vďaka stránke Minimise-Me.com môžete teraz vymyslieť svojich vlastných smajlíkov a uvidíme kto urobí najlepší emotikon s témou Avril.

- Dobrá správa pre čínskych fanúšikov. Členka Bandaid miriam poskytla informáciu, že Avril bude mať 6 dňovú tour v Číne trvajúcu od neskorého septembra do začiatku októbra.  Bude hrať v Macau (26.9.), Shenzhene (28.9.), Chengdu (30.9.), Lijiang (2.10.), Shanghai (4.10.) a Beijing (6.10.). To znamená, že Avril tiež strávi svoje 24té narodeniny v Číne. Lístky budú v predaji od 28. júla.

- Avril Lavigne bola v Hershey Park Stadium v Pennsylvanii piatok na show s Demi Lovato a the Jonas Brothers

 

Pridal: Marcel


- Dňa 22.07.2008 :

- Avril Lavigne oznámila pokračovanie svojej The Best Damn Tour. Pridala ďalšie tri koncerty na ďalekom východe.

- Ste pripravení počuť niečo absolútne úžasné od našej Avril Lavigne? Ak áno počúvajte Avril Lavigne singing a Studio Quality Performance of Adia. Ak si myslíte, že Roxy Performance bolo skvelé, nepočuli ste toto. Zatvorte oči a iba počúvajte.

- Hoci všetci vieme, že Avrilin hit Girlfriend dosiahol vrchol hitparády na Youtube. Priatelia, táto informácia je mylná. Ako môžete vidieť na stránke Yotube, je teraz Girlfriend oficiálne jednotkou v hitparáde najpozeranejších videí všetkých čias. A ešte niečo. Tri videá od Avril Lavigne sú v top päťke najpozeranejších videí na RCA Records´Youtube Channel. Sú to "Girlfriend", "When You're Gone", a "Girlfriend Remix" s talentovanou Lil' Mama.

Gratulujeme Avril!

Pridal: Marcel


- Dňa 21.07.2008 :

- Vyzerá to tak, že na strednej škole Avril Lavigne blicovala počas hodín zemepisu. Avril totiž pohoršila kopu svojich fanúšikov počas jej aprílovej show v Montreale, keď povedala: ,,Milujem ťa Montreal, som taká šťastná, že som späť doma... v Ontariu, v Kanade." Iste, nie je to prvý krát, čo sa umelec pomýlil na javisku, ale predsa len, Avril by mohla vedieť, že Montreal sa nenachádza v jej rodnom Ontariu.

- Niekedy je počasie proste nevyspytateľné. No a niekedy nejedno miesto, ktoré Avril počas svojho The Best Damn Touru navštívila, proste príde o pár pesničiek, či bude ochudobnené o iné veci plnohodnotného vystúpenia. Medzi tieto mestá patrí napr. aj Budapešť, kde Avril odspievala z celkovo dvadsiatich pesničiek iba jedenásť. Prvých šesť priesní a "Everything Back But You", "The Best Damn Thing", "I Don't Have to Try", "He Wasn't" a "Sk8er Boi", kvôli dažďu. V Manchestri a Amsterdame zase "When You're Gone" or "Innocence", avšak bez udania důvodu. V Amsterdame Avril tiež nepredniesla pieseň „Hey Mickey“ na bicích.

Preložila: vixina

Love Revolution - Avril Lavigne - Abbey Dawn

 

Pridal: Majo


- Dňa 18.07.2008 :

VIDEO: SHOW "THE BEST DAMN TOUR" OF NEW YORK

INTRO: RAPIDSHARE | GIRLFRIEND: RAPIDSHARE | I CAN DO BETTER: RAPIDSHARE
COMPLICATED: RAPIDSHARE | INTERLUDE 1: RAPIDSHARE | MY HAPPY ENDING: RAPIDSHARE
I'M WITH YOU: RAPIDSHARE | I ALWAYS GET WHAT I WANT:
RAPIDSHARE
INTERLUDE 2: RAPIDSHARE | WHEN YOU'RE GONE: RAPIDSHARE | INNOCENCE: RAPIDSHARE
DON'T TELL ME: RAPIDSHARE | HOT: RAPIDSHARE | LOSING GRIP: RAPIDSHARE
BAD REPUTATION: RAPIDSHARE | EVERYTHING BACK BUT YOU:
RAPIDSHARE
RUNAWAY: RAPIDSHARE | HEY MICKEY: RAPIDSHARE | THE BEST DAMN THING: RAPIDSHARE
I DON'T HAVE TO TRY: RAPIDSHARE | HE WASN'T: RAPIDSHARE | PAUSE BREAK: RAPIDSHARE
GIRLFRIEND REMIX: RAPIDSHARE | SK8ER BOI: RAPIDSHARE
 
Credit: alavigne.com.br

Pridal: Majo


- Dňa 14.07.2008 : Update! Avrilinu kolekciu si môžete pozrieť tu.

Vo štvrtok, 17. júla od 12:00 do 2:00 PM uvedie Avril Lavigne do Kohl´s Department Store v Alhambre (Kalifornii), ako jej novú debutovú módnu kolekciu, Abbey Dawn! Uisti sa, že ich dostaneš medzi prvými a uži si špeciálny meet & greet autogramiádové stretnutie s Avril, osobne. Budeš mať tiež možnosť byť vôbec prvý s novou športovou Abbey Dawn kolekciou navrhnutou Avril Lavigne (k dostatiu jedine v Kohl´s).

Avril prezradila, že sa nechala inšpirovať práve svojím vlastným šatníkom so všetkým, s čím by sa bavila na javisku a v každodennom živote. ,,Moja hudba a moje oblečenie sú skutočne odrazom mojej osobnosti, a bolo vážne úžasné vidieť, ako to lomcuje s mojimi fanúšikmi."

Táto nová rada je inšpirovaná Avriliným jedinečným štýlom, odvážnymi farbami, pruhmi, kockami, plédmi, lebkami s prekríženými hnátmi, a s mix-and-match rock ´n´roll potlačami. Už slintáš?


Preložila: vixina


- Zdá sa ako by to bolo včera keď boli označené podchody v Glasgowe plagátmi o Avril Lavigne's Best Damn European Tour oznamujúce jej posledný koncert ( 9. júla)  pred jej návratom do USA. Našťastie nám zostali aspoň skvelé spomienky na fantastických 33 európskych koncertov Avril. Zahrňujú aj skvelé vysokokvalitné ilegálne nahrávky Avrilinej záverečnej show. Vďaka tomazahlin môžete spomínať na skvelú show a pri počúvaní sa cítiť akoby ste tam stále boli.


- Všetci vieme, že Avriline video Girlfriend je úžasne blízko k dosiahnutiu prvého miesta v hitparáde na Youtube. Možno ale neviete, že aj jej ďalšie video My Happy Ending je stále bližšie a bližšie k vrcholu. Toto video bolo videné 18 miliónov krát a vstúpilo do top 100 najpozeranejších  videí všetkých čias. Avril má teraz 3 videá v tejto hitparáde na Youtube

Pridal: Marcel


- Dňa 12.07.2008 :

AVRIL LAVIGNE: ,,Mám úspech, pretože ľudia sa stotožňujú s tým, čo spievam."


Ve
ľmi pekne ďakujem vixine za preloženie článku.

Pár hodín pred výstupom na javisko štadiónu San Carlos de Apoquindo, speváčka porozprávala (pre) Terra.cl o svojom príchode do Chile, svojmu vzťahu k fanúšikom a veciach súvisiacich s jej kariérou. (TERRA.cl)

SANTIAGO, 16. Septembra - Chýbalo pár hodín a minút k tomu, aby sa štadión San Carlos de Aponquindo naplnil silou a energiou show Avril Lavigne. Táto Kanaďanka sa pozhovárala s Terra.cl uprostred studeného santiagského popoludnia, za zákulisím štadiónu, aby opísala "v kocke" svoju návštevu v Chile a svoju kariéru. Placho, stručne a všelijakými spôsobmi vylíčila niektoré dôležité body toho, aké je to byť mladou hviezdou populárnej hudby.

- Vitaj Avril, ako sa cítiš? V jednom predchádzajúcom rozhovore si povedala, že o Chile nič nevieš - spoznala si niečo?
- Ahoj, cítim sa fantasticky. V skutočnosti som presne toto nepovedala, povedala som, že som vedela len veľmi málo, takže ľudia odtiaľ by mi mohli niečo o ňom porozprávať, veď isto vedia viac než ja. Bezpochyby som ale niečo v tejto dobe spoznala.

- Aké je to vyjsť na verejnosť, ktorú celkom nepoznáš?
- Po tom, čo som tam prišla zisťujem, že fanúšikovia môžu byť veľmi zábavní. Myslela som si, že budú veľmi nadšení, a že sa budú tváriť ako veľká súčasť tohto celého. Po mojom príchode na hotel sa ukázali ale ako veľmi veselí, takže očakávam, že takí budú aj počas show.

- Pred nedávnom si tiež povedala, že ťa nezaujíma veľmi to, aká si úspešná, či udalosti ako sú nominácie na cenu Grammy. Vďaka čomu vieš, že robíš veci dobre?
- Myslím, že nejde o to musieť byť nevyhnuteľne účastný vecí ako sú prémie, aby to znamenalo, že si dobrý, aj keď nie je také ľahké niečo dokázať. Je to veľká vec, ale môže zarmútiť. Doteraz som mala šťastie a to čo ma postretlo je nanajvýš príjemné.

- Je pre teba dôležité predať státisícky CDčiek?
- To, čo je pre mňa dôležité, je byť spokojná s hudbou, ktorú robím a s projektmi, ktoré realizujem. Myšlienka sa musí páčiť mne samej, a to je to, čo robím.

- Rada spoznávaš fanúšikov v každom štáte, ktoré navštíviš?
- Áno, samozrejme. Stále usporadúvam meet & greet kde spoznávam svojich fanúšikov, zaujímam sa o to, čo sa im páči, akí sú,... Je super môcť niečo také urobiť, pretože od toho závisí to, aké bude javisko. Navyše, podávajú návrhy, aby som im spievala unplugged, ako to aj sem-tam urobím.

- Aký je ohlas k tomu, čo vydávaš na javisku? Cítiš veľa energie od časti tvojho publika?
- Iste, možno cítiť tú energiu, a pre to robím to, čo robím. Rada hrám naživo, lebo to, čo dáš, sa ti vráti.

- Juhoamerické publikum je typické svojou intenzívnosťou. Máš rada taký typ publika?
- Ale nie, mám rada všetko silné. Lepšie to cítiť.

- Je ti zvláštne, keď spoznáš fanúšikov-rovesníkov, ktorí ťa vidia ako niekoho kto je z iného sveta, než oni?
- Myslíš, že či je to čudné? Nie, nepovedala by som. Mám fanúšikov, čo sú mladší, než j a iných, starších - to je všetko.

- Keď tvoríš svoju hudbu, uvedomuješ si všetko to, čo s ňou môžeš vytvoriť, a že piesne, čo píšeš môžu veľa znamenať pre kopu ľudí?
- Piesne, ktoré píšem sú o veciach vychádzajúcich z môjho srdca, pričom musia ladiť s mojimi pocitmi. Hocaká iná ľudská bytosť ich môže pociťovať. Sú to veci, ktoré zažívam - takže fanúšikovia môžu byť súčasťou hudby. Zrejme pre to mám úspech, pretože ľudia sa stotožňujú s tým, čo spievam. Často sa mi stáva, že ľudia hovoria, že veci, o ktorých spievam v piesniach sa im taktiež stali.

Preložené z : http://www.terra.cl/entretencion/especiales/2005/avril/index.cfm?accion=5

Pridal: Majo


- Dňa 08.07.2008 :

- Bol oznámený nový špeciálny hosť pre atlantickú časť Avrilinej tour, ktorá bude v auguste. Zistili sme,že Missisauga hitmaker illScarlett preberie úvodný spot, ktorý doteraz bol okupovaný Boys Like Girls.

- Myslíte si že hráte na gitare tak dobre alebo lepšie ako Avril Lavigne? To je otázka ktorú položil člen Bandaids WhatHappenedToMySaturday keď rozbehol súťaž Avril-Guitar-Idol. Súťaž zahrňuje 5 stupňov, z ktorých každý je navrhnutý tak aby otestoval vaše gitarové schopnosti. Ak si myslíte, že máte šancu vyhrať 100 000 BBux tak sa rýchlo prihláste. Súťaž končí o týždeň.  

- Objavili sa nové správy o dvoch nových pesničkách Avril Lavigne. Prvá pieseň je nazvaná 'You got me' a druhá 'Twist of fate' ( áno  je to ten istý názov ako povestný film) s alternatívnym názvom 'When will this be over'. Podľa BMI Avril napísala tieto piesne spolu s Karou DioGaurdi (pracovala s Avril na Runaway) a Brianom Howesom (kanadský textár ktorý spolupracoval so skupinami ako Hedley a Daughtr).

Pridal: Marcel


- Dňa 03.07.2008 : Caute tak našiel sa záchranca tejto stránky. Je ním Marcel, ktorý sem bude postovať nejaké novinky, tak sledujte novinky pravidelne. Ja ako tvorca stránky som s tým prestal ale naďalej sem budem dávať Marcelove novinky. Pekné prázdniny.

- Predobjednávka DVD The Best Damn Tour (naživo v Toronte) teraz na Amazone pred jeho uvoľnením do predaja 12- tého augusta 2008. Stojí $14.99.

 

 

 

 

- Dievča, ktoré všetci milujeme Avril Lavigne a chlapec, ktorého tiež všetci milujeme Evan Taubenfield spolu priatelia celý život. Pár, 4 roky potom ako Evan opustil Avrilinu skupinu, si je bližší ako kedykoľvek predtým a myslím si, že to zasluhuje veľký potlesk. To je dôvod prečo som sem dal túto fotku ich dvoch spolu.

 

 

 

 

- Avril predviedla ako vždy fantastickú show v Estónsku a, že všetky fotky a rôzne videá a klipy sú dostupné na Bandaids vďaka nejakému členovi menom Daniel LavigNe. Odkaz tu.

Pridal: Marcel


- Dňa 23.06.2008 : Ahoj chcem vám oznámiť, že končím s touto stránkou, pretože nemám čas na ňu a už ani chuť hladať novinky a rozširovať ju. Chcem sa vám poďakovať za návštevy a komentáre, ktoré ste tu zanechali... Nechám ju otvorenú ak by ešte niekto niečo chcel alebo potreboval...

Pridal: Majo


- Dňa 24.04.2008 : Tak a konečne tu mám pre Vás zhrunutie noviek z poslednej doby...

- Máte radi všetci show Jay Lena? Teraz máte aj o dôvod navyše prečo ju milovať. Avril Lavigne má 1. mája v show vystúpiť, takže sledujte pozorne Váš kalednár!

- Podľa MSN Sympatico je Avril Lavigne jedna z Top 10 najštýlovejších ľudí vo svete hudby. Podľa nich je Avril inšpiráciou pre mladé ženy na celom svete. Ďalší na zozname sú Gwen Stefani, Jennifer Lopez, Fergie, Rihanna, Justin Timberlake a Kanye West.

- Prekvapenie! Avril Lavigne je nominovaná na ďalšiu cenu. Tentokrát je to francúzska NRJ Music Awards 2008. Avril je nominovaná v kategórii najlepšia medzinárodná speváčka spolu s Fergie, Aliciou Keys, Rihannou a Nelly Furtado!

- Možno Vás bude zaujímať, že Everything Back But You, jedna z piesní na albume The Best Damn Thing sa tak nemala volať. Vďaka členke Bandaid Tiffany Lee vieme, že podľa EMI jej prvý názov bol Wish You Were Her.

- Pesnička Avril Lavigne Girlfriend skončila na 4 mieste v rebríčku Fitness magazínu v stovke najlepších pesničiek na cvičenie. Veľmi obľúbené skladby pri cvičení sú aj Runaway, I Can Do Better, Hot a Keep Holding On hoci nie sú v rebríčku. V rebríčku top 100 sa nachádzajú aj Fergie, Nelly Furtado, Fall Out Boy a Morningwood.

- The Silicone Alley Insider menoval Avril Lavigne kráľovnou Youtube za najpozeranejšie video na hlavnej stránke. Podľa zoznamu zostaveného TubeMogulom Girlfriend je druhé najpopulárnejšie Web video všetkých čias. Podľa TubeMogulu z 20 najpopulárnejších videí iba 6 videí nie sú hudobné videá.

- Avril ukázala veľkú lásku k východnej Kanade na jej letnej časti turné The Best Damn Tour. Pridala ďalšie dva nové dátumy koncertov pre Saint John v New Brunswick na 8. august a pre Moncton na 9. august. Lístky na oba tieto koncerty budú v predaji od tohto víkendu. 

- Avril Lavigne bojuje s Rihannou o cenu Spike Guys Choice pre Sexiest Siren.

Pridal: Marcel


- Dňa 13.04.2008 : Ahoj ospravedlňujem sa, že som nepridával novinky, ale nemám čas. V dohladnej dobe sem niečo pridám len prosím o strpenie... Ďakujem za pochopenie.

Pridal: Majo


- Dňa 09.03.2008 :

Svetové turné "The Best Damn Tour 2008" sa už začalo...!!!

        

                                                            (klikni pre zväčšenie)

...a to v kanadskej Victorii 5. marca 2008 v BC - Save-on-Foods Memorial Centre, ďalej následovalo 7. marca Vancouver, BC - GM Place, včera 8. marca Kamloops, BC - Interior Savings Centre a dnes (9. marca) Kelowna, BC - Prospera Place. Celý plán tohto turné si môžte pozrieť tu.

 

Súčastné videá z koncertov si môžte pozrieť na YouTube!

 

Audio z Vancouveru:

 

01-girlfriend girlfriend (vancouver).mp3
02-i can do better i can do better (vancouver).mp3
03 My Happy Ending: 03 My Happy Ending @ Vancouver 2008.mp3
04-complicated complicated (vancouver).mp3
05-i'm with you i'm with you (vancouver).mp3
06 I Always Get What I Want: 06 I Always Get What I Want @ Vancouver 2008.mp3
07 When You're Gone: 07 When You're Gone @ Vancouver 2008.mp3
08-innocence innocence (vancouver).mp3
09-don't tell me don't tell me (vancouver).mp3
10-hot hot (vancouver).mp3
11-losing grip losing grip (vancouver).mp3
12-bad reputation http://avril-l.org/audio/Bad_Reputation.mp3
13-Everything back but you everything back but you (vancouver).mp3
14-runaway runaway (vancouver).mp3
15-hey mickey! hey mickey! (vancouver).mp3
16-the best damn thing the best damn thing (vancouver).mp3
17-i don't have to try i don't have to try (vancouver).mp3
18-he wasn't he wasn't (vancouver).mp3
19-girlfriend (remix) girlfriend remix(vancouver).mp3
20-SK8ER BOI sk8er boi (vancouver).mp3

Pridal: Majo


- Dňa 02.03.2008 :

- Sony BMG oznámilo, že The Best Damn Thing bude ďalším singlom uvoľneným z albumu. Bude sa k nemu točit video a malo by byť hotové v máji. Avril zároveň spustí Innocence ako rádiový singel v Taliansku. Nebude prekvapením ak tento singel prerazí aj v iných štátoch

- Speváčka. Textárka. Hudobníčka. Herečka. Modelka. Kanaďanka. Módna návrhárka? Avril Lavigne vyjde jej kolekcia oblečenia v Júli. Toto bolo potvrdené samotnou Avril, ale bolo oznámené, že táto kolekcia spolu s kolekciou voňaviek bude uvoľnená počas jej svetového turné. Ako sa bude jej kolekcia menovať? S kým bude spolupracovať? Povedzte svoj názor na Avril Lavigne's Clothing and Perfume Line.

- Podľa časopisu Rolling Stone sa Avril Lavigne opäť ponorí do písania novej akustickej piesne hneď ako skončí severoamerická a kanadská časť jej svetového turné. V interview pre tento časopis povedala: „ mám veľa kreatívnej energie a tak budem písať“. Zároveň povedala, že chce robiť viac akustických vecí. To ale neznamená, že to bude hneď ďalšia nahrávka. Nemôžete sa dočkať? Viem, nemôžete!

Pridal: Marcel


- Dňa 14.02.2008 :

Avril Lavigne - Videography HQPridávam kompletnú videografiu Avril Lavigne z albumu The Best Damn Thing...

Kvalita všetkých videí je:

Audio: 0x0000 48000Hz stereo 1536Kbps
Video: MPEG2 Video 720x480 (4:3) 29.97fps 9800Kbps


Avril Lavigne - Girlfriend
Part 1 (125Mb): Avril Lavigne - Girlfriend HQ (Part1) (Avril Lavigne - Girlfriend_part1.rar) - DivShare
Part 2 (100Mb): Avril Lavigne - Girlfriend HQ (Part2) (Avril Lavigne - Girlfriend_part2.rar) - DivShare


Avril Lavigne - Girlfriend (Dr. Luke Remix feat Lil Mama)
Part 1 (125Mb): Avril Lavigne - Girlfriend Dr.Luke Remix feat Lil Mama HQ (Part1) (Avril Lavigne - Girlfriend _Dr_ Luke Remi.rar) - DivShare
Part 2 (76Mb): Avril Lavigne - Girlfriend Dr.Luke Remix feat Lil Mama HQ (Part2) (Avril Lavigne - Girlfriend _Dr_ Luke Remi.rar) - DivShare


Avril Lavigne - When you're gone
(176Mb) Avril Lavigne - When You're Gone HQ (Avril Lavigne - When you_re gone.rar) - DivShare


Avril Lavigne - Hot
Part 1 (190Mb): Avril Lavigne - Hot HQ (Part1) (Avril Lavigne - Hot_part1.rar) - DivShare
Part 2 (10Mb): Avril Lavigne - Hot HQ (Part2) (Avril Lavigne - Hot_part2.rar) - DivShare


Credits:
Avril Lavigne OFFICIAL Fansite Colombia

 --------------------------------------------------------------------------

- Sony BMG America, potvrdilo slová Dr. Luka, že nsledujúci singel bude "The Best Damn Thing". Objaviť by sa mal v priebehu mája 2008.
Exkluzívne v Taliansku, v piatok 22. februára bude mať premiéru ďalší singel
(?) Innocence, avšak bez sprievodného videoklipu...Táto pesnička bude mať premiéru v rádiu a bude ho možno kúpiť v digitálnych obchodoch, ale bez videoklipu.

HQ MAXIM 2008

 http://forums.superiorpics.com/ubbthreads/showflat.php/Cat/0/Number/1056148426/page/0/fpart/5/vc/1/nt/5

.... ďalšie fotky http://gallery.avril-lavigne-fan.com/thumbnails.php?album=976

 --------------------------------------------------------------------------

[MQ VIDEO] Avril Lavigne Goes To The Bathroom
Avril si sadá na záchod...

Download Links:
RapidShare: 1-Click Webhosting
Avril_Takes_A_Crap.mpeg


Size:7.6 MB
Res:480x480

 

Pridal: Majo


- Dňa 10.02.2008 : Dr. Luke, ktorého určite poznáte, skvelý producent, ktorý stojí za veľkým hitom "Girlfriend," potvrdil "The Best Damn Thing" ako následujúci singel!

Avril Lavigne v novom Maxim

Pridal: Majo


- Dňa 04.02.2008 : Chcete vidieť čo všetko vydala zatiaľ Avril? Ak áno máte možnosť kliknúť sem do novej sekcie... Je toho vážne veľa...

Pridal: Majo


- Dňa 30.01.2008 :

francúzska NRJ Music Awards - Avril vyhrala!!!

(Video HQ) Download (82 Mb) -> MediaFire

 

Avril je podľa Forbes dvanásta najbohatšia celebrita pod 25 rokov!!!

1. Madonna - U$72 mil
2. Barbra Streisand - U$72 mil
3. Celine Dion - U$45 mil
4. Shakira - U$38 mil
5. Beyoncé - U$27 mil
6. Gwen Stefani - U$26 mil
7. Christina Aguilera - U$20 mil
8. Faith Hill - U$19 mil
9. Dixie Chicks - U$18 mil
10. Mariah Carey - U$13 mil
11. Hilary Duff - U$12 mil
12. Avril Lavigne - U$12 mil
13. Martina McBride - U$12 mil
14. Britney Spears - U$8 mil
15. Carrie Underwood - U$7 mil
16. Nelly Furtado - U$7 mil
17. Fergie - U$6 mil
18. Jennifer Lopez - U$6 mil
19. Sheryl Crow - U$6 mil
20. Norah Jones - U$5.5 mil

Pridal: Majo


- Dňa 26.01.2008 :


-
Girlfriend je jedna z najpopulárnejších pesničiek. Zdá sa, že každý ju používa na komerčné účely a na reklamu. Zaznela takisto aj v promo ukážkach pre filmy I Now Pronounce You Chuck a Larry a The Bratz Movie. A takisto bola táto pesnička použitá aj v najpopulárnejšej americkej show American Idol. Hrali tento skvelý song pred vystúpením veľmi talentovanej speváčky Amy Flynn


-
Avril Lavigne sa zobudila a vstala z postele veselá a žiarivá dnes ráno, aby poskytla rozhovor Ryanovi Seacrestovi. V rozhovore Avril hovorila o jej turné, o Deryckovom zranení a poskytla svoju vlastnú verziu pesničky od Britney Spears "Gimme More". Povedala, že má rada túto pieseň a že to bola jedna z najsilnejších piesní na jej albume.


-
The Best Damn Tour je úplne skvelé turné. Avril Lavigne musí stále pridávať nové dátumy. Želám jej aby nepadla mŕtva až toto turné skončí. Viete čo sa hovorí, všetko je najväčšie v Texase. To je možno dôvod, prečo Avril zamierala do Houstonu? Aby mala najväčšiu a najlepšiu show na svete? A nezabúdajme že zamierila aj nižšie do Atlanty v Georgii.


-
V MTV Canada utorok 29. januára bude špeciálna akcia, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Bude sa premietať špeciálny 30 minútový dokument z Avrilinho turné v októbri. Budú zábery z cesty z mesta do mesta, ako sa uhýbala agresívnym paparazzom, vystúpenia z vypredaných štadiónov, ako sa stretla tvárou v tvár s vášnivými fanúšikmi a ako vyskúšala mexické delikatesy. Takisto bude dokument obsahovať aj zábery spoza javiska, najlepšie vystúpenia a niečo z MTV Latin American Music  Awards 2007.  Dúfame, že nejaký fanúšik v Kanade to natočí a poskytne nám video.

Pridal: Marcel


- Dňa 24.01.2008 :

Devin Bronson nepôjde s Avril na turné... Prečo?

Devin Bronson: "Nepôjde s Avril na turné The Best Damn Thing 2008 okolo sveta. Bolo to naozaj pre mňa ťažké rozhodnutie, ale The Black List Club (Evan Taubenfeldova skupina) potrebuje teraz moju plnú pozornosť." Znamená to, že Avril bude musieť nájsť náhradu...

 

 

-----------------------------------------------------------------------

Avril Lavigne - Live from The Roxy Theater [XVID MP3 624 x 352 24fps]

Ukážka control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.avi (8.18 MB)

control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 1.rar
mediafire control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 1.rar
Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!

control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 2.rar
mediafire control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 2.rar
Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!

control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 3.rar
mediafire control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 3.rar
Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!

control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 4.rar
mediafire control.room.presents.avril.lavigne.hdtv.xvid.part 4.rar
Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nové fotky Avril z detstva...

  


 

 

 

 

 

Viac...


http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger5-122600.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger6-122603.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger2-122608.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger1-122613.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger11-122618.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger3-122621.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger4-122622.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger8-122623.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger9-122625.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger10-122628.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger7-122629.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger14-122631.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger12-122639.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger13-122641.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger15-122648.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger16-122650.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger17-122652.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger18-122656.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger19-122659.html

http://www.subirimagenes.com/otros-lavigneyounger20-122660.html

 

Pridal: Majo


- Dňa 18.01.2008 : Na TMZ.com sa objavili fotky Avril a Derycka Whibleya ako boli spolu vonku minulú noc. Photogs majú video Derycka ako sa snažil zastaviť bitku medzi jej priateľom a fotografom. Video si pozrite tu.

- Máte Piczo? Veľa ľudí áno a Avril tiež. Teraz na jej oficiálnej Piczo stránke môžete zistiť ako vyhrať Squier Avril Lavigne Telecaster gitaru. Všetko čo treba urobiť je navrhnúť tričko s Avriliným obrázkom. Ak vyhráte vaše tričko poputuje do Avrilinho oficiálneho Merch Store.

Pridal: Marcel


- Dňa 15.01.2008 : Prekvapenie! Avril Lavigne je nominovaná na ďalšiu cenu. Tentokrát je to francúzska NRJ Music Awards 2008. Avril je nominovaná v kategórii najlepšia medzinárodná speváčka spolu s Fergie, Aliciou Keys, Rihannou a Nelly Furtado! Tak hlasujte, aby Avril vyhrala ďalšiu prestížnu cenu. HLASUJTE


- Možno vás bude zaujímať, že Everything Back But You,  jedna z piesní na albume The Best Damn Thing sa tak nemala volať. Vieme, že podľa EMI jej prvý názov bol Wish You Were Her...

Pridal: Marcel


- Dňa 13.01.2008 :

Aké sú plány Avril v novom roku?

Avril spolu so sviójim manželom Deryckom Whibley bola na konci minulého roka oslavovať Silvester na privátnej párty v Las Vegas, kde bol aj Evan Taubenfeld. Fotky si môžte pozrieť tu. Na párty sa ju pýtali aké má plány v novom roku. Avril samozrejme odpovedala: "Môj nový rok 2008 budem tvrdo pracovať, pretože sa chystám na turné okolo sveta. Ďalej chcem byť zdravá, byť dobrý človek a byť kreatívna." Avril sa na tejto párty cítila veľmi dobre...

Avrilino turné v Severnej Amerike (Kanada) The Best Damn Tour 2008 začne v 5. marca vo Victoria, BC - Save On Foods Memorial Centre. Ďalej budú následovať Spojene štáty, Anglicko, Nemecko atď. Do Európy sa dostane 6. júna - Dublin.

Pridal: Majo


- Dňa 12.01.2008 :

Avril Lavigne se mimosoudně dohodla v kauze "Girlfriend"

Kauza ohledně písně "Grilfriend" zpěvačky Avril Lavigne skončila. Vše vyřešila mimosoudní dohoda se skupinou The Rubinoos.
 
Kapela před časem Avril (MySpace.com) obvinila z toho, že pro svou verzi využila jejich nápadu, který vydala v roce 1979 pod názvem "I Wanna Be Your Boyfriend". Třiadvacetiletá Kanaďanka sice nadále tvrdí, že zmiňovanou skladbu nikdy neslyšela, ale k dohodě přesto svolení dala. Potvrdil to manažer The Rubinoos Nicholas Carlin.
 
Avril k tomu zjevně vedla obava ze soudního řízení, písně totiž vykazují mimořádně podezřelé podobnosti. Zpěvaččin manažer Terry McBride naproti tomu prosazoval soudní řešení problému, se svým názorem však neuspěl.

www.musicserver.cz

Avril nie je tehotná! Opäť...:)

Pred časom sa opäť začalo nahlas hovoriť o Avrilinom údajnom tehotenstve. Ak si ešte pamätáte, tak pred asi pol rokom bola tiež takto podozrivá. Avril to však celé dementovala s vyjadrením: "It's not true."

Pridal: Majo

- Avril Lavigne je naozaj geniálna. Vedela čo robí, keď písala pieseň Girlfriend a keď potom natočila k nej klip. Všetka tá náročná práca sa vyplatila. Jej video Girlfriend je najpozeranejšie video na MuchMusic´s. When You´re Gone je na 10. mieste

- Po internete kolovala v poslednom čase správa, že Avril Lavigne je tehotná. Nie je to pravda. Táto nepravdivá správa sa objavila na viacerých celebrity blogoch ale chceme ubezpečiť všetkých že to naozaj nie je pravda. Neverte všetkému čo čítate.

Pridal: Marcel


- Dňa 07.01.2008 :

- Ak si pamätáte Avril pred pár dňami prekvapila fanúšikov japonskou verziou piesne Hot. Avril si ale pripravila ďalšie prekvapenie. Práve vychádza táto pieseň v mandarínčine. Sme zvedaví či budú aj nejaké ďalšie verzie, keďže pieseň Girlfriend vyšla v 8 rozdielnych jazykoch.

- MTV TRL určilo video Girlfriend od Avril za video roka! To je skvelé. Klip Girlfriend porazil také videá ako Umbrella od Rihanny alebo Big Girls Don´t Cry od Fergie.

Pridal: Marcel


Ekonomické knihy

Dane
Financie
Makroekonómia
Manažment
Marketing
Matematika
Podnik
Účtovníctvo
Všeobecne
 

Právnické knihy

Medzinárodné a štátne
Občianske
Obchodné právo
Pracovné právo
Trestné právo
Všeobecne
Zbierky zákonov


 

 

Pridal: Majo