August 2007
 


- Dňa 30.08.2007 : Dnes som vytvoril novú sekciu "Avrilina svadba", kde som zhromaždil nejaké info o svadbe + obrázky...

Pridal: Majo


- Dňa 28.08.2007 : V poslednom čase sa toho o Avril objavilo veľmi veľa, takže môžme začať:

Avril vyhrala na Teen Choice Awards so singlom Girlfriend a získala surfovaciu dosku v kategórii Choice Music Single! Bolo to úžasné, pretože jej polovička Deryck so skupiny Sum 41 prezentoval jej vystúpenie. Krááásne obrázky z udelovania cien si určite pozrite kliknutím sem.

Video si môžete stiahnuť tu:

Časť 1
Časť 2

(117 MB - XviD - 192kbps MP3 - 4min 42sec)

 

Pridal: Majo

Škandalózna sexuálna páska Avril Lavigne? Vy sa musíte rozhodnúť! Objavil sa extrémne zmyselný klip s jej singlom Don´t Tell Me hrajúcim v pozadí videa. Video bolo poslané na internet. Video je prístupné na bittorrente, ale nedá sa jednoznačne určiť či to je Avril. Šot je braný zozadu a to dievča má podobnú postavu ako Avril, ale nie je možné zistiť či to je skutočne ona...

- Chcete ísť 11. septembra do Toronta? Máte radi Canadian Idol? A čo je dôležitejšie, chcete byť časťou publika na finále Canadian Idol, keď bude vystupovať Avril? Od pondelka budú v predaji lístky  na finále zahŕňajúce vystúpenia Avril a Bon Joviho a iba za 5 dolárov.

- Avril a Deryck sa umiestnili na 11 miesteMuchMusic top 20 v hitparáde najnezabudnutelnejších párov. Na prvom mieste sa umiestnila Britney Spears a Kevin Federline.

Pridal: Marcel


- Dňa 26.08.2007 : Dnes som sa rozhodol, že pridám anketu v ktorej sa Vás pýtam, či by ste prijali možnosť sa zaregistrovať do fóra spojené s inými fan stránkami o Avril? Už dávno som nad tým rozmýšľal tak chce vedieť Váš názor. Prosím hlasujte...

 

Pridal: Majo


- Dňa 24.08.2007 :

Avril sa objavila nachvíľočku na obľúbenom Holanskom chate Habbo (www.habbo.nl). Písala z Amsterdamu. Väčšinou sa návštevníci chatu pýtali na jej vek(má 22 rokov), v koľkých rokoch začala spievať v kostole(v 7 rokoch), aká je jej obľúbená farba(ružová a čierna) a jedlo(pizza), ďalej, že má rada nakupovanie(ako asi každé dievča ) a aká je jej najobľúbenejšia pieseň z albumu TBDT(The Best Damn Thing).

 

Pridal: Majo


- Dňa 23.08.2007 :

Avril vystúpila na Orange Lounge (pod záštitou MSN) za obrovského jasotu divákov zaspievala hity z jej najnovšieho albumu The Best Damn Thing: Girlfriend, Everything Back But You, Hot a When You're Gone. Jendnotlivé videa si môžete pozrieť kliknutím sem. (tieto videá prehráte iba v Internet Exploreri 6.0!)

 

Singel When You're Gone dosiahol prvé miesto na MTV TRL! Je to pekný úspech a zároveň ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do hlasovania...

 

Pridal: Marcel


- Dňa 20.08.2007 : Avril v podobe obrovskej hračky...

Pre zväčšenie kliknite na obrázky...

Zdroj: www.toyxcapacity.com

Pridal: Majo

- Avril vystúpila v Hong Kongu v sobotu na Asia Expo s jej hitovkou Girlfriend. Tisícky fanúšikov tancovalo a bavilo sa aj na ďalšie hity ako Runaway alebo When You Are Gone. 22 ročná speváčka pricestovala do Hong Kongu v piatok so svojim manželom , frontmanom kapely Sum 41 Deryckom Whibleym. Hovorí sa, že Avril je tehotná. Avril sa vydávala v júli 2006...

- Ďalej bude Avril vystupovať v Girlfrenzy v Kalifornii v októbri. Ďalší účinkujúci sú Sheryl Crow, Fiona Apple a veľa ďalších...

Pridal: Marcel


- Dňa 19.08.2007 : Avril v stredu odpálila svoj prvý koncert v Číne v Shanghajskom Qi Zhong tenisovom centre jej novým singlom Girlfriend z jej posledného albumu The Best Damn Thing.

Tu máte odkaz na krásne fotky z Shanghai press conference.

Pridal: Marcel


- Dňa 16.08.2007 : Jeden z autorov neslávnej piesne I wanna be your Boyfriend poskytol rozhovor minulý štvrtok. Tommy Dunbar, autor a údajný majiteľ práv tejto piesne povedal: „text, stopy, rytmus – sú rovnaké“. "Neviem o čom ten chlap hovorí! Myslím, že potrebuje vyšetrenie sluchu".

- Avril vystúpila na koncerte Summer Sonic v Japonskom meste Osaka. V budúcnosti by sa malo objaviť veľké video z tohto koncertu. Momentálne sa objavili dve videá z tohto koncertu, ktoré si môžete pozrieť tu a tu.

Pridal: Marcel


- Dňa 13.08.2007 : Tretí a najnovší album Avril The Best Damn Thing bol v Grécku ocenený zlatou platňou, čo znamená, že sa predalo viac ako 40 000 kópií tohto albumu. Po jej poslednom vystúpení na Fly Beeyond Festival sa Avril prezentovala aj s týmto fantastickým ocenením.

Pridal: Marcel


- Dňa 11.08.2007 :

Avril je nominovaná na MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2007. Pesnička 'Girlfriend' je zaradená v kategórii "Monster Single of the Year (hit roka)". Predávanie cien MTV video Music Award sa bude konať v Las Vegas v nedeľu 9.septembra 2007.

 

- Najlepšia vec Avril, kedy uzrela svetlo sveta bola práve daná do oficiálneho obchodu na AvrilMerch.com. Je nazvaná Make 5 Wishes USB Key Wristband. Je to 1GB použitelný pamätový disk obsahujuci všetkych 11 epizód s Make 5 Wishes na ružovom zápästí. Cena je 25 dolárov...

 

 

 

Pridal: Marcel

[Video] Hot On Carson Daly (HQ) [Aug. 7, 2007]

Download video

Download only audio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridal: Majo


- Dňa 08.08.2007 : Avril Lavigne pije v štúdiu ako dúha

OTTAWA Speváčka Avril Lavigne odmieta v štúdiu spievať pokojné piesne, keď je opitá. Dvadsaťdvaročná kanadská hviezda priznala, že mnoho skladieb zo svojho najnovšieho albumu The Best Damn Thing nahrala pod vplyvom alkoholu. Zároveň však tvrdí, že pije len vtedy, keď sa do toho potrebuje poriadne oprieť.
V diskusii s krajankou Nelly Furtado v novom čísle časopisu Interview Lavigne odhaľuje, ako vznikal jej posledný album. Vraj to bolo nahraté za nepretržitého pitia jägermeistra, limoncella (taliansky citrónový likér), vodky a piva.

Lavigne však zdôrazňuje, že nebola opitá po celú dobu nahrávania. „Nemohla by som spievať peknú, stredne rýchlu pieseň alebo baladu opitá, pretože by to proste nebolo tak dobré,“ povedala speváčka hitu Complicated.

Lavigne tiež uisťuje svojich fanúšikov, že počas svojich koncertov už opitá nevystupuje, pretože ju alkohol počas show vyčerpáva. „Pred živým vystúpením na pódiu nerada pijem, pretože ma to vysáva. Zabúdam potom slová,“ dodáva speváčka.

Zdroj:  www.aktuality.sk (bulvár)

- Avril má náskok oproti Hillary Duff a Kelly Clarkson v boji o titul fairest Pop Princes v AOL´s Music Royal Rumble. Momentálne vedie v hlasovaní so 46%-tami !!!

- Ďalej Avril bude spievať v Rusku na MTV Awards v Moskve 4.októbra 2007. Je to vôbec po prvý krát čo Avril zamieri do Ruska.

Pridal: Marcel


- Dňa 07.08.2007 :

Štvrtým singlom Runaway?

Ešte tu ani nie je videoklip k piesni Hot a už sa špekuluje o následujúcom. Podľa jedného člena z fóra avrilbandaids má byť štvrtým videoklipom pieseň Runaway. Domnieva sa to na základe speváckej hry Singstar, (vyjde tento rok pre hernú konzolu PlayStation 3), pretože všetky piesne v tejto hre musia byť so sprievodom videa. V hre bude k dispozícii 30 populárnych skladieb s odpovedajúcim videoklipom vo vysokom rozlíšení a s možnosťou sťahovania ďalších klipov z internetu.

 

Pridal: Majo


- Dňa 06.08.2007 : Našiel som celkom podarené 3 verzie remixov piesne Innocence od človeka s nickom Sam998899.

Download:

Innocence [Sam998899's Purity Club Mix]
Innocence [Sam998899's Purity Radio Mix]
Innocence [Sam998899's Purity Radio Mix Instrumental]

 

Pridal: Majo


- Dňa 04.08.2007 : Dnes pridávam live vystúpenie Avril z Friday Night Project. kde premiérovo zaspievala pieseň "Hot"...

Later: Aktualizoval som sekciu Avrilina kapela do ktorej som pridal aktuálnych členov...

Pridal: Majo


- Dňa 02.08.2007 :

Double nominácia Avril Lavigne na British Nickelodeon Kids' Choice Awards!

Na toto prestížne ocenenie ja Avril nominovaná v kategórii najlepšia speváčka a najväčši hit z videoklipov hudobnej stanice MTV. Odovzdávanie cien sa bude konať 20. októbra 2007 v UK.

Hlasovať pre najlepší videoklip môžte tu.

Najlepšia speváčka:
Avril Lavigne
Cheryl Cole (Girls Aloud)
Gwen Stefani
Hilary Duff


MTV Hits najlepší videoklip:
Cupids Chokehold - Gym Class Heros
Girlfriend - Avril Lavigne
Grace Kelly - Mika
Listen - Beyonce
Ruby - Kasier Chiefs
Same Jeans - The View
Sweet Escape - Gwen Stefani Ft Akon
Too Little Too Late - Jo Jo
Umbrella - Rhianna
What Goes Around - Justin Timberlake

Pridal: Majo


- Dňa 01.08.2007 :

Avril Lavigne: Chci předvést tu nejlepší show

Kdy tedy vyjedete na turné?
S novou deskou strávím následující dva roky. Do konce letošního roku ji budu propagovat po celém světě, až pak vyjedeme na turné, na němž si doufám užijeme dost srandy. Do prosince se také objeví na trhu moje vlastní oděvní řada. Ale muzika bude to hlavní.

Proč jste se nedávno zbavila kapely, která s vámi byla od debutu Let Go?
Protože jsem
to tak chtěla. Muzikanti budou vždycky přicházet a odcházet podle toho, jak to budu potřebovat a cítit. Moje bývalá kapela, to sice byli vtipní a zábavní kamarádi, ale já jsem teď v situaci, kdy potřebuji zkušené muzikanty, kteří budou schopní na koncertě z fleku zahrát jakoukoliv písničku na lusknutí prstů. Chystám se docela hodně vystupovat, chci publiku nabídnout tu nejlepší show, a proto kolem sebe musím mít ty nejlepší muzikanty. Třeba z nás nebudou dobří přátelé, ale společně budeme zaměřeni na to, abychom hráli co nejlepší hudbu.

Zbytok rozhovoru si môžte prečítať tu...

Zdroj: show.idnes.cz

Pridal: Majo