Máj 2007
 

 Dňa 30.05.2007 : Na webe www.hollywoodgrind.com som natrafil na veľmi zábavné video s Avril, ktoré má názov: "Avril Lavigne is a High School Dropout". Barbara Walters sa spýtala Avril či neľutuje, že nešla na vysokú.  Na to Avril hrdo odpovedala, že nedokončila ani strednú školu, kde ako vieme nebola moc obľúbená a veľmi často ju opúšťala skôr ako by sa patrilo ... Barbara sa spýtala či nechce strednú dokončiť a Avril odpovedala: "Um Yeah nie to je v poriadku." Ďalej hovorí: Existuje veľmi veľa inteligentných ľudí, ktorí nedokončili školy a vybudovali neuveriteľne veľké a úspešné firmy, pretože sú inteligentní a schopný...


- Dňa 29.05.2007 : Avril bola v The View t.j. máte možnosť stiahnuť záznam piesne When You're Gone a Girlfriend + interview tu. (video 140MB)


- Dňa 26.05.2007 : Avrilin debutový album Let Go sa podľa stránky www.mediatraffic.de umiestnil na 91.mieste v top 100 albumov všetkých čias. Tento zoznam bol vypracovaný podľa celkových údajov o predaji, ocenení, hodnotení kritikov a znalcov. Celý zoznam si môžte pozrieť tu.


- Dňa 25.05.2007 : Dnes pridávam odkaz na stiahnutie 30 sekundovej ukážky piesne Imagine. Download.


- Dňa 23.05.2007 : Dnes som našiel na webe www.aktuality.sk článok o fotení pre magazín Blender ,ktorý sa končil takto: "Pri príprave na fotenie sa údajne povzbudzovala výkrikmi typu: „Bože, áno, ja som kosť!" Samotný akt bol snáď o to jednoduchší, že fotografom bol jej manžel Deryck Whibley, s ktorým Avril oslávi prvé výročie svadby." Neviem však či je pravda, že ju fotil Deryck...


- Dňa 21.05.2007 : Na dnes iba jedna malá zaujímavosť... Videoklip k singlu Girlfriend sa umiestnil na 2.mieste ako najprezeranejšie video vôbec na YouTube! Je to teda najprezeranejšií videoklip na tejto stranke. Videoklip má aktuálne 27,481,672 miliónov prezretí, 51746 komentárov a označené ako najoblúbenejšie 91706 krát. Jedná sa o toto video.


- Dňa 18.05.2007 : Ako som očakával, Avril sa vyjadrila pre MTV a vysvetlila ako to bolo s tým fotením "bez podprsenky": "Actually, I'm not topless on the cover, I was wearing a tube top, and they just kind of put a banner on top of it.". (Skutočne, nefotila som fotku na titulnej strane bez podprsenky, mala som na sebe šaty, a oni tam iba pridali žltý banner.) Znamená to, že celý tento shoot to trochu odľahčuje... Jej vyjadrenie si pozrite tu.


- Dňa 17.05.2007 : Pred pár dňami som Vás informoval, že podľa Wikipedie vyjde druhý singel When You're Gone 22.mája, ale to však ako som očakával nie je pravda, pretože podľa oficiálnej nemeckej fan stránky Avril.de má vysť tento singel 29.júna 2007.


- Dňa 16.05.2007 : Dnes prinášam vážne zaujímavú novinku. Keď som zbadal po prvý ráz obal magazínu Blender skoro mi vypadli oči a vážne neviem čo na to povedať azda iba WOW Zaujíma ma Váš názor na tento photoshoot, takže sa vyjadrite v guest booku...

BTW: Pamätáte si výrok Avril: "Nebudem nosiť rozodrané oblečenie, v ktorom je mi videť zadok, pupok alebo kozy. Keby som predávala svoje telo, nosila by som tieto hadry, ale ja predávam svoju hudbu." ???

 

 

 

 

 

 

 


- Dňa 14.05.2007 : Pokiaľ ste ešte nevideli malú knižku, ktorá je súčasťou albumu TBDT, tak si ju pozrite tu.


- Dňa 13.05.2007 : Na veľmi známej internetovej encyklopédii Wikipedia sa objavila informácia, že druhý Avrilin singel When You're Gone bude mať premiéru 22.mája 2007 v USA a 30 júna 2007 v Japonsku. Tieto informácie nie sú však oficiálne potvrdené, takže počkajme až to niekto potvrdí alebo vyvráti. Je však isté, že druhý videoklip sa blíži a ja sa naňho veľmi teším...


- Dňa 11.05.2007 : Je to už dosť dávno čo som informoval, že Avril naspievala pieseň "Imagine" pre Amnesty International. Je to združenie, ktoré je súčasťou globálneho hnutia ochrancov ľudských práv, založeného na zásadách medzinárodnej solidarity. Projekt sa volá "Instant Karma" a vyprodukovalo dve CD z viac ako dvadsať John Lennonových piesní, ktoré vydá Warner Bros 12.júna 2007. Obsah double CD:

Disc One:

U2 -- "Instant Karma"
R.E.M. -- "#9 Dream"
Christina Aguilera -- "Mother"
Aerosmith -- "Give Peace A Chance"
Lenny Kravitz -- "Cold Turkey"
Los Lonely Boys -- "Whatever Gets You Thru the Night"
Corinne Bailey Rae -- "I'm Losing You"
Jakob Dylan featuring Dhani Harrison -- "Gimme Some Truth"
Jackson Browne -- "Oh My Love"
Big & Rich -- "Nobody Told Me"
Disc Two:

Green Day -- "Working Class Hero"
Black Eyed Peas -- "Power to the People"
Jack Johnson -- "Imagine"
Snow Patrol -- "Isolation"
Matisyahu -- "Watching the Wheels"
Ben Harper -- "Beautiful Boy"
Postal Service -- "Grow Old With Me"
Jaguares -- "Gimme Some Truth"
Avril Lavigne -- "Imagine"
The Flaming Lips -- "(Just Like) Starting Over"
Regina Spektor -- "Real Love"
Zdroj: www.avril-daily.de

- Dňa 05.05.2007 : Pokiaľ si ešte pamätáte minulú novinku (5 min. chat s Avril), určite viete, že sa chystá nakrúcať ďalší film. Vtedy ho ešte bližšie nešpecifikovala, ale v interview pre Billboard prezradila názov filmu. Film má názov Twist of Fate - Život naruby(?) o ktorom povedala, že je to tmavý druh drámy a bude sa nakrúcať na konci tohto roka (jeseň). Dokončený má byť v roku 2008 na čo sa však nespoliehajme, pretože aj The Flock mal byť na konci roka 2006 a iba prednedávnom mal premiéru v Hong Kongu.


- Dňa 02.05.2007 : Pridal som nové "sekcie". Zabralo mi to veľmi veľa času, takže sa pozrite. Sú tam Avriline vydané DVD, štúdiové albumy a absolvované turné.