Marec 2006
 


- Dňa 27.03.2006 : Avril vyhrala ocenenie FIRST LADY (prvá dáma) na talianskom TRL Awards (odohralo sa to 25.3.2006) ,ktorom si mohol internetový fanúšik zvoliť svoju obľúbenú ženskú speváčku.Medzi nominovanými boli Anastacia, Madonna, Hillary Duff a Shakira.                     - Avril už naspievala pieseň, ktorá sa volá  "Imagine" o ktorej sa ešte moc nevie len asi to ,že by sme ju mali počuť v priebehu tohoto leta a bude podľa Avril najpríjemnejšiou a najkrajšiou piesňou v jej treťom albume.                                                                                                               


- Dňa 24.03.2006 : Máte možnosť pozrieť údajné "tajné tehotenstvo" Avril ,ktoré sa objavilo  v magazíne Mag PUBLIC.Pozri ...                                                                                         


- Dňa 23.03.2006 : Do sekcie "magazíny & dopisy" som pridal tri dopisy ,ktoré napísala Avril svojím fanúšikom tento rok.                                                                                              


- Dňa 18.03.2006 : Avril je pozvaná na Nickelodeon Kids' Choice Awards aj keď nie je nominovaná.Medzi celebritami sú napr. Hilary Duff, Justin Timberlake a Jessica Alba.Odohrá sa to 1.apríla 2006.                                                                                                              


- Dňa 17.03.2006 : Na stránke super.cz sa ojavil článok o Avril a jej údajnom tehotenstve.Správa pochádza zo stránky viply.de.                                                               


- Dňa 15.03.2006 : Avril je vraj tehotná.Čítal som to dnes tu aj keď to určite nebude pravda.    


- Dňa 15.03.2006 : Vyšiel nový trailer kresleného filmu Over The Hedge.Pozrieť si ho môžete tu.Film bude hotový za necelých 65 dní.                                                                              


- Na oficiálnej stránke Avril je FREE registrácia do jej oficiálneho fanclubu CROSSBONEZ !         


- Dňa 11.03.2006 : Vytvoril som novú sekciu a nazval som ju "časopisy", ktorých je Avril na titulnej strane.Klikni tu                                                                                                    


- Dňa 10.03.2006 : Na stránke www.alavigne.com.br sa objavili fotky Avril z kampane ALDO Fights AIDS.Ako vyzerajú prívesky (Empowerment Tags) tejto kampane si môžte pozrieť  > 1  2  3 .                                                                                                                                  


- Dňa 08.03.2006 : Avril napísala ďalší dopis svojím fanúšikom , v ktorom napísala niečo v zmysle , že jej vydavateľ by bol rád ,keby v jej treťom albume bolo viac piesní pozitývnych ako v tých predošlých.Avril si však myslí ,že neboli negatívne a ,že texty piesní píše reálne ako to ona sama cíti.Jej najobľúbenejšie piesne sú “My Happy Ending” a “Complicated”.
 


- Dňa 08.03.2006 : Ako som už písal začala sa kampaň hudobného fotografa Andrewa MacNaughtana , ktorá by mala pomôcť africkým rodinám , ktorý žijú s vírusom HIV do ktorej sa zapojili aj Celine Dion, Alanis Morissette, Sum 41 a Bryan Adams.Kampaň končí 17.marca 2006.                                                                                                                             


- Dňa 05.03.2006 : Avril zapózovala pre Britannic Independent Magazine ,ktorý uvoľnil nové fotky.Prezrieť si ich môžte tu veľmi pekné.:-)