Marec 2007
 

- Dňa 31.03.2007 : Server 7digital.com ponúka krátke 30 sekundové ukážky všetkých 12 piesní z albumu "The Best Damn Thing"!!!  Vypočuť si ich môžte na kliknutím sem. Celkový čas albumu bude 40 minút a 23 sekúnd.


- Dňa 29.03.2007 :  Dnes mám pre vás niekoľko odkazov na stiahnutie. Z tohto odkazu si môžte stiahnuť 34 sekundovú ukážku piesne "Alone", ktorá je podľa mňa veeeľmi dobrá. Ďalej si stiahnite pieseň "I don't have to try" ,ktorú Avril spievala na koncerte v Paríži. Pokiaľ by ste mali záujem o všetky piesne z Paríža, tak kliknite sem. A na koniec si pozrite zostrih troch  paparazzi videí ,kde Avril vychádza z hotela a rozdáva nadšene podpisy.


- Dňa 26.03.2007 : Na tomto odkaze si môžete pozrieť včarajšie vystúpenie Avril v Paríži. Sú tam však iba tri krátke pesničky. O Avril je toho dosť nového len to nestíham dopĺňať kôli maturitám a tak sem zatiaľ budem dávať iba tie najdôležitejšie novinky... Odporúčam sledovať galériu na alavigne.com.br, kde je veľa nových fotiek.


- Dňa 16.03.2007 : Dnes som si po prvý krát všimol jednu "chybičku" krásy videoklipu Girlfriend t.j. na konci, keď sa ryšavá Avril zvalí ružového pelikána a kotúľa sa dolu po tráve do prenosného WC, tak v nasledujúcom zábere je už tento pelikán namieste . Všimol si to niekto? 

 


- Dňa 15.03.2007 : Pozrite si "dokument" z tvorby videoklipu Girlfriend. Kliknite sem.


- Dňa 14.03.2007 : Evan Taubenfeld na svojom myspace potvrdil účast na Avrilinom turné po Austrálií a Ázií. Turné sa bude konať od 22.apríla do 9.mája, Napísal tiež, že jeho kapela Black List Club sa rozrástla o bývalého člena Avriliny kapely Devina Bronsona.

- 11. mája bude v kine premiéra filmu The Flock, v ktorom Avril ztvárnila jednu z hlavných rolí po boku Richarda Gera.


- Dňa 08.03.2007 : Avril a Deryck predávajú svoj velký dom v Los Angeles s 5 spálňami a 6 sprchami za 6.9 millióna dolárov (v prepočte asi 179 mil. sk ). Dom obsahuje napr. súkromný tenisový kurt, bazén a pod. Obrázky domu si môžte pozrieť kliknutím na miniaturu.


- Dňa 08.03.2007 : Singlu "Girlfriend" sa mimoriadne darí! Obsadil v Billboard Hot 100 5.miesto a na iTunes sa stiahlo už 122,000 kópii. Je to vôbec najlepší výsledok z Avriliných piesní.

- Sony BMG konečne oficiálne potvrdilo tracklist nadchádzajúceho albumu "The Best Damn Thing".

1. Girlfriend
2. I Can Do Better
3. Runaway
4. The Best Damn Thing
5. When You're Gone
6. Everything Back But You
7. Hot
8. Innocence
9. I Don't Have To Try
10. One Of Those Girls
11. Contagious
12. Keep Holding On


- Dňa 07.03.2007 : Môžte si stiahnuť live pesničku "I Can Do Better" z Yahoo Nissa Live Sets v Los Angeles, kde Avril vystupovala na koncerte. Kvalita nie je nič moc, ale určite poteši. Okrem tejto piesne spievala podľa autora nahrávky aj novú "The Best Damn Thing" a ďalšie (Girlfriend, I Can Do Better, Everything Back, But You, Skater Boi, When You’re Gone a I’m With You) . Fotky si pozrite kliknutím sem. Pesnička a obrázky pochádzajú z avrilspirit.com.
- Avril je súčasťou predného obalu časopisov Billboard a Seventeen, ktoré zväčšíte kliknutím na ne.
 

Later: Pridal som slovenský preklad piesne Girlfriend.