September 2006
 


- Dňa 30.09.2006 : Avril sa v deň svojich 22.narodenín v Los Angeles nightclub správala veľmi čudne. Urazila nielen paparazzov, ale aj svojích verných fanúšikov, keď chceli od nej autogram. Podísala sa im “f*** you." Dôkaz tu. Po odchode z clubu nastúpila do auta, stiahla okno a vykríkla na fotografov "b**ch!" a opľula ich. Avriline povestné gestá (vztýčený prostredník) tiež prezentovala. Videá z tohto večera sú na stránke tmz.com a môžte si ich pozrieť tu. Fotky z oslavy zasa tu. Vo včerajšom vyjadrení sa Avril ospravedlňuje: "Nechcela som uraziť fanúšikov. Rada by som sa úprimne ospravedlnila za moje správanie voči fotoreportérom. Moje správanie bola reakcia na trvalé útoky paparazzov.", ale názor na tento večer si musíte spraviť sami... Celý článok sa nachádza na teenpeople.com.
Ospravedlnenie je na Avrilinej oficiálnej stránke
:

Message From Avril

In response to reports of Avril's recent run in with paparazzi, she would like to say the following: "I'd like to sincerely apologize for my behavior with the Paparazzi. It's trying at best dealing with their insistent intrusions. I meant no offense to my fans, whose relationship I truly value. I have and will always go out of my way for my fans. My behavior was a reaction to the persistent attack from the paparazzi."

- Dňa 27.09.2006 : Dnes 27.septembra oslavuje Avril svoje 22.narodeniny.Gratulujeme! Zároveň oslavuje tento web 2.narodeniny svojho vzniku.Blahoželania môžte vyjadriť v guest booku.Dúfam, že sem budete naďalej radi chodiť...


- Dňa 20.09.2006 : Pridal som anketu ktorej výsledok ma veľmi zaujíma takže prosím hlasujte.


- Dňa 16.09.2006 : Pokiaľ sa Vám páči tento web tak zahlasujte prosím zaň na stránke avril.kubajz.org v kategórii site of the month. Všetkým ktorí hlasovali veľmi ďakujem.


- Dňa 15.09.2006 : Tento raz prinášam nové info o Avrilinom novom albume.Avril bola 13.9. v New Yorku na fashion week, kde prezradila reportérovi, že naspievala a napísala 15 piesní v jej novom albume a spolupracovala na ňom z Deryck Whibley, Butch Walker, Dr. Luke a Rob Cavallo. Album je podľa nej skutočne zábavný a cool. Myslí si, že je to jej najlepší album vôbec.Pre viac info o jej albume kliknite tu.
UPDATE LATER: 150 HQ fotiek z NY fashion week.Odkaz 1 2.


- Dňa 07.09.2006 : V Britskom denníku The Sun sa objavil článok s názvom "Avril's a Sk8r girl no more", v ktorom sa píše o premene Avril. Povedela: "Zvykla som sa správať skutočne tvrdo, pretože to som bola ozaj ja. Keď som bola na strednej škole, bola som trochu s**t, vyvádzala s chlapcami, pila alkohol, fajčila, začínala bitky, hrala hokej."
Ako iste viete Avril si začala farbiť vlasy z tmavej na svetlejšiu blond kvôli filmu. Jej nový vzhľad spôsobil u niektorých kritikov vyjadrenia, že sa iba ponúka na predaj. Ale Avril to oplatila vetou: "To je nepríjemné. Ja som si farbila moje vlasy rok a pol predtým. Ale teraz každý, 'ách, ona má tento nový vzhľad!' to sa vôbec nestalo z noci na noc."


- Dňa 05.09.2006 : Máte možnosť zakúpiť Avrilin oficiálny kalendár pre rok 2007 (Avril Lavigne 2007 Calendar) na stránke Amazon.com, ktorý stojí $13.99 (v prepočte 400 sk ). Obrázky tu.


- Dňa 04.09.2006 : Na stránke bbc.co.uk prebieha hlasovanie o vašu najobľúbenejšiu rockovú hviezdu.Avril zatiaľ vyhráva a má 65.87% percent všetkých hlasov. Hlasovať môžete tu.
-
Ďalej si pozrite nový Paparazzi obrázok z reštaurácie Hyde Lounge na ktorom má Avril ak sa nemýlim po prvý ráz zblízka odfotený snubný prsteň . Odkaz tu.