Apríl 2006
 


- Dňa 28.04.2006 : Avril Lavigne: Don't DRM my music! Tak takto sa vyjadrila Avril o ochrane v jej hudbe.Niektorí kanadskí umelci sa tiež spoločne vyjadrili ,že v ich hudbe nechcú kontroverznú ochranu DRM od SONY.Viac o tejto ochrane si prečítajte v mojom článku ,ktorý vysvetluje zápory tejto hudobnej ochrany.                                                                           


- Dňa 27.04.2006 : Avril je na zozname 50 najobľúbenejších ľudí People's magazine.               


- Dňa 27.04.2006 : Austrálska hudobná show (www.Videohits.com.au) "Video Hits" spustí hlasovanie o 100 najlepších videoklipov všetkých dôb ,ktorý sa bude volať  "Top 100 Videos of All Time".Hlasovať môžte tu.                                                                                                                             


- Dňa 22.04.2006 : Pozrite si Over The Hedge Photoshoot je to dosť zaujímavé ako Avril drží Heathera v rukách :D ...                                                                                                    


- Dňa 18.04.2006 : Podľa televízneho programu eTalk Daily , Avril a Dercyk sa vyjadrili o svojom svadobnom dátume ,ktorý bude 26.august 2006.Svadba by mala byť v Santa Claus Barbora, Kalifornia.Rozhovor si môžte stiahnuť tu.                                                                            


- Dňa 17.04.2006 : Avrilina managementská firma Nettwerk opúšťa kanadskú asociáciu Canada's RIAA (Canadian Recording Industry Association) a odmieta ďalšiu spoluprácu.Celková nezhoda je založená nad pravidlami a programom, ktorý prideluje novým spevákom s ktorým nie sú spokojný.                                                                                                              


- Dňa 17.04.2006 : Avril sa objavila v mestečku Pitcon v Ontariu asi 30 minút od Napanee ,kde jej mama Judy mala svadbu z Pictonským rezidentom Scottom Hicksom.                               


- Dňa 15.04.2006 : Pridal som niekoľko fotiek z detských čias Avril.Klikni tu.                          


- Dňa 12.04.2006 : Po internetu koluje chýra (www.avrilbandaids.com),že pripravovaný singel Avril bude mať názov "F.U.N.".Táto správa je ale nepodložená oficiálnymi zdrojmi.                  


- Dňa 12.04.2006 : Predávanie cien Kid's Choice Awards si môžte stiahnuť tu.Avril tam udeľuje ceny spolu s Brusom Willisom.                                                                                          


- Dňa 11.04.2006 :Počas mojej desaťdňovej neprítomnosti v SR sa tohoto udialo pomerne dosť okolo Avril ,takže sa to pokúsim dohnať ...V časopise The Post Chronicle sa objavil článok z názvom "Plánuje Avril Lavigne tajný sobáš ?" v ktorom sa píše ,že Avril chystá tradičnú bielu svadbu v Beverly Hills a medové týždne na juhu Francúzka s Deryckom.Fotky z udeľovania cien Kid's Choice Awards si môžte pozrieť tu a takú menšiu after party z Deryckom, Hilary Duff a Joel Maddentu.Avril sa vyjadrila o svojom "tajnom tehotenstve" tak ,že nie je tehotná ,ale keby sa to stalo, dieťa by bolo neplánované, ale rozhodne nie nechcené ...                            


- Dňa 01.04.2006 : Dnes za začína udeľovanie cien Kid's Choice Awards v kategóriách :  "Najobľúbenejšia hudobná skupina" (Green Day, Destiny's Child, The Black Eyed Peas a Backstreet Boys).V kategórii "Najobľúbenejšia ženská speváčka" (Alicia Keys, Hilary Duff, Kelly Clarkson and Mariah Carey) , v kategórii "Najobľúbenejší mužský spevák" (Nelly, Bow Wow, Will Smith a Jesse McCartney) a nakoniec "Najobľúbenejší song" (Green Day's "Wake Me Up When September Ends," Mariah Carey's "We Belong Together," Gwen Stefani's "Hollaback Girl" a Ciara's "1,2 Step.").                                                                                                                                             


- Dňa 01.04.2006 : Avril a Brus Willis, s ktorým dabovala kreslený film Over The Hedge, bude udeľovať ceny Kid's Choice Awards. Vysielať to bude zahraničná televízia Live Saturday alebo napr. televízia NICK už dnes !